Minecraft 1.7.2 İndir (Full)

mine-icMinecraft, yeni bir güncelleme, yeni bir Dünya ile tam 1 ay sonra tekrar karşımıza çıktı. Bu güncellemenin en önemli başlığı Minecraft Dünyasında güncelleme yapılmasıdır. Bunun yanı sıra onlarca güncelleme, yenilikler bizleri karşılıyor. Minecraft 1.7.2’de bulunan yeniliklerden bahsedelim. Öncelikle yeni eklenen Dünya ile birlikte alan genişletilmiş ve bu genişleme ile beraber okyanus azalmıştır, kara çoğalmıştır. Yani artık daha az denizle karşılaşacağız demektir. Oyunu daha keyifli kılacak bir başka yenilik ise, okyanusa yeni balıkların eklenmesi, denizden sadece balık değil çöp ve hazine tutulması ve oltaların geliştirilebilir hale gelmesidir. Haritaların parça parça olması ise canımızı sıkan ufak noktalardan bir tanesiydi. Artık bütün haritaları birleştirebilir ve böylece tek bir büyük haritaya sahip olabilirsiniz. Çeşitli bloklar kullanmayı sevenler için yeni blok türleri eklendi, bunun yanında yeni çiçekler, boyalı camlar eklendi. Son olarak eklenen yeniliklerin bazılarından bahsetmek gerekirse, sohbet ve komutlar ile ilgili bir çok güncelleme ve yenilikler yapıldı.

Lisans: Tam Sürüm (Full) Versiyon: 1.7.2 Sistem: Windows Tarih: 25.10.2013
Boyut: 1 MB (Launcher) Dil: Türkçe Üretici: Mojang Site: Minecraft
İndir İndir (2. Alternatif) Virüs taraması yapılmıştır.
Not: te-logo  launcher dosyasıdır. Eğer otomatik olarak istediğiniz sürüm yüklenmediyse, sürüm değiştirme sayfasına giderek sürüm değiştirmeyi öğrenebilirsiniz.

2 Responses

  1. Hayalimdin05 diyor ki:

    minecraft hata veriyor nasıl düzelticağımı bilmiyorum

  2. admin diyor ki:

    Lütfen bize hata hakkında bilgi verin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>