Yaklaşık 2 ay önce 1.7.3 ile birlikte 1.7.4 sürümünü yayınlayan Minecraft ekibi, dün itibariyle oyunun yeni sürümü olan 1.7.5 sürümünü yayınladı.

Beklenen sürüm, 26 şubat 2014 tarihinde bizlerle buluştu. Aradan aylar geçmesine rağmen Minecraft yapımcıları, bu sürüm ile birlikte bir çok yenilik katmak yerine, ufak tefek hata düzeltmeleri ve bir kaç özellik ile birlikte bizleri karşıladı.

Önceki zamanlara göre daha geniş zaman aralıklarında güncellemeler yapan Minecraft oyunun popülerliği hala Dünya genelinde devam etmektedir. Bu yazımızda sizlere ücretsiz & bedava olarak minecraft oyununu indirme imkanı sunarken, oyun ile ilgili doku paketlerini, hilelerini ve diğer detayları sizlerle paylaşacağız.

Minecraft 1.7.5 sürümü, bir önceki sürümlere ait olan eklentiler ve yamalarla başarılı olarak çalışmaktadır. Bu yüzden sitemizde 1.7.5 sürümüne ait dosyaları aramak yerine, bir önceki sürüm olan 1.7.4 ile ilgili olan dosyaları bilgisayarınızda deneyebilirsiniz. Yinede biz oyunun yeni sürümü olan 1.7.5 ile ilgili paylaşımlar yapmaya devam edeceğimizi buradan bildirmek isteriz.


Sürüm:

Minecraft 1.7.5

Yayınlanma tarihi:

26 Şubat 2014

Yenilikler:
  • Minecraft Krallıkları (Minecraft Realms) oyun desteği eklendi.
  • Daha fazla ülkeye minecraft krallıkları getirilmesi için düzenlemeler yapıldı.
Giderilen hatalar:
  • Sunucu tarafından olan performans iyileştirmeleri ve hata düzeltmeleri yapıldı.
Minecraft 1.7.5 Indirme Linkleri:

http://www.minecraftindir.net/demo-minecraft-indir/

Kurulumu:

Minecraft 1.7.5 Kurulumu

Hileleri:

Minecraft 1.7.5 Hileleri

Yorum Yaz