Günümüzde birçok oyun ile ilgili hileler internet üzerinde yer aldığı gibi, minecraft hileleri‘de internet üzerinde yer almaktadır.

Bu hileler ancak oyun yapımcısı firmaların, oyuncuları tarafından hilelerin bilinmesini istediğinde internet üzerinde yer alır. Bunun yanında bazı hileler için ekstradan programlarda yazılmaktadır.

Oyun ile ilgili internet üzerinde bazı minecraft hile programları bulunmamaktadır. Bu programları ilerleyen zamanlarda minecraftindir.net olarak sizinle paylaşacağız. Şimdi ise size programsız olarak hile çözümlerini sunacağız. Bu çözümleri sunarken hile kodları nasıl açılır? Nereye yazılır? Nereden aktif edilir? Nasıl kullanılır? gibi sorularıda yanıtlamış olacağız.


Minecraft Hileleri:
 • Minecraft Item Hilesi (Item Kodları)
 • Minecraft Admin Hilesi (Admin Komutları)
 • Minecraft Hile Programı (Henüz siteye eklenmedi.)
 • Minecraft Nodus (Henüz siteye eklenmedi.)
 • Minecraft Chat Engine (Henüz siteye eklenmedi.)

Programsız olarak minecraft hileleri ve şifreleri arayanlar için üstte yer alan ilk iki konuyu tavsiye ederiz. Item kodları ve admin komutları ile yapacağınız hileler için ekstra bir programa gerek yoktur. İlgili hilelerin kurulumu ve kullanımı ile ilgili detaylar kendi sayfalarında yer almaktadır.

Biz hile ayarları ile ilgili detayları olabildiğinde net olarak size aktarmaya çalıştık. Eğer hileleri aktif etme ve yazma konusunda daha fazla yardıma ihtiyacınız varsa, takıldığınız noktalarda bize sorabilirsiniz.

 

6 Yorumlar

 1. arkadaşlar lütfen bana sohbete yazılan(t)hileleri söylermisiniz..mesela /gamemode 1 lütfen yollarmısınız…..

  Reply
 2. o hilenin adı give özellikle /give adın 51 veya 52 yazınca monster spawner veya ateş geliyor yalnız ateşlerden zincir zırh yapılıyor

  Reply

Yorum Yaz