Minecraft Zırh Boyama Modu [1.7.2/1.6.4/1.6.2]

Bir süre sonra sürekli aynı renklerden oluşan zırhları kullanmak biraz sıkıcı olabiliyor. Bunu düşünen bazı minecraft oyuncular tarafından Colorful Armor, Türkçe ismi ile renkli zırh modu geliştirildi.

Bu mod ile yalnızca kullandığınız zırhlar üzerinde renk değişikliği yapabiliyorsunuz. Zırh çeşitlerini hatırlamak gerekirse; kask, göğüs zırhı, bacaklık ve bot gibi eşyalardan oluşuyor. Bu eşyaların tümünü boyayabiliyorsunuz. Üstelik bunun için bu modu kurmanız yeterlidir. Bu mod ile yalnızca zırhların rengini değiştirebilirsiniz. Farklı eşyalar için renk değiştirme işlemini uygulayamazsınız.

Bu mod oyundaki demir, altın, elmas olan set giysilerinizin rengini değiştirmenize izin veriyor. Rengini değiştirmek istediğiniz eşyanın yanına istediğiniz bir rengi koyarak boyayabiliyorsunuz. Eşyaların ham maddeleri renglerin tonlarında etkili oluyor. Aynı rengi farklı maddelerden yapılmış eşyalarda deneyerek ton farkını görebilirsiniz. Mod ile oyuna sünger eşyası da geliyor. Sünger ile boyadığınız eşyaların rengini temizleyebiliyorsunuz. Devamını oku

Minecraft Otomatik Balık Tutma Modu [AutoFishing] [1.6.2]

Minecraft oyununda gerçek hayatta gerçekleştiremediğimiz birçok aktiviteyi gerçekleştirebiliyoruz. Mesela bu aktiviteler arasında balık tutma yer alıyor.

Normalde çeşitli malzemeler elde ederek balık tutabiliyoruz. Yalnız bazen bu balıkları beklemek sıkıcı olabiliyor. Minecraft otomatik balık tutma modu ile balıkları çok rahat bir şekilde tutarak afiyetle yiyebiliriz. Devamını oku