Java İndir

Java, 1995 senesinde geliştirilmeye başlanmış bir programlama dilidir. Çıkışından bu yana Java alt yapısıyla yüz binlerce uygulama geliştirilmiştir. Bunların arasında oyundan chat programlarına kadar her türlü uygulama bulunmaktadır. Bu uygulamalar arasında bizi en çok ilgilendiren ve en keyifli olanı Minecraft oyunudur.

Minecraft oyunu, Java ile geliştirilen en profesyonel ve en çok ilgi gören oyunlar arasında yer almaktadır. İlk çıktığı zamandan bu yana kesilmez popülaritesi ile Dünya’yı kasıp kavurmaya devam etmektedir.

Java

Java ile geliştirilen bütün uygulamaları bilgisayarınızda çalıştırmak için Java programının yüklü olması gereklidir. Aksi taktirde bilgisayarınızda programın bulunmadığına dair uyarı alır ve ilgili uygulamalara ulaşamazsınız.

Bilgisayarınızda Java olup olmadığını “Demo Minecraft” ile bilgisayarınıza indirme yapmadan anlayabilirsiniz.
Bunu öğrenmek için “Demo Minecraft” linkine tıklayarak, Minecraft oyununun demo versiyonunu bize online olarak sunan siteye gidiyorsunuz.

Sayfaya girdikten sonra oyun açılıyorsa bilgisayarınıza tekrar Java İndirmenize gerek yoktur. Eğer açılmıyorsa, “Java eklentisi gereklidir” tarzı bir hata ile karşılaşacaksınız. İşte o zaman uyarı bölümünden ya da bu sayfadan bilgisayarınıza Java indirebilirsiniz. Böylece bilgisayarınızda Minecraft oynamak için ilk adımı başarıyla gerçekleştirmiş olursunuz.

Lisans: Ücretsiz Versiyon:  Güncel Sistem: Tümü Tarih: 17.07.2018
Boyut:  68.47 MB Dil: Türkçe Üretici: Oracle Şifre: Yok
İndir  (Kendi sitesinden) Virüs taraması yapılmıştır.

5 Responses

  1. kadir dedi ki:

    abi 1.3.1 var değil mi

  2. l§lM§l2 dedi ki:

    Kardeşim Peki 1.7.0 Versiyonu Varmı

  3. arda dedi ki:

    parasız demi arkadaşlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir