TeamExtreme Minecraft Titan Launcher İndir (Güncel Sürüm)

teamextreme-logoTeamExtreme bir çok kişi tarafından sadece Launcher programıyla tanınmaktadır. TeamExtreme aslında çok eskiden beri online olarak Minecraft oynayanların sık sık uğradığı mekanlardan biridir. Bunun nedeni ise gelişmiş özelliklere sahip ve oldukça keyifli dakikalar sunan bir servar’a sahip olmasıdır.

Launcher hakkında;
TeamExtreme Minecraft Launcher, bilgisayarına ücretsiz ve tam sürüm (full) olarak Minecraft yüklemek isteyenlerin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaktadır. Bu launcher sayesinde problem yaşamadan kısa bir süre içerisinde bilgisayarınıza Minecraft indirip, kurabiliyorsunuz. Bizde sitemizde ağırlıklı olarak bu Launcher’a yer veriyoruz.

Launcher sayesinde Minecraft’ın eski sürümlerine de ulaşabiliyorsunuz. Bunun için alttaki bağlantılara göz atabilirsiniz.

Launcher nasıl kullanılır?

Lisans: Tam Sürüm Versiyon: 3.7.0 Sistem: Windows Tarih: 10.11.2017
Boyut: 1.6 MB Dil: İngilizce Üretici: TeamExtreme Site: TeamExtremeMC
İndir 2. Alternatif Virüs taraması yapılmıştır.
Not: Eğer oyunu indiremiyorsanız “Hata Bildir” butonuna tıklayın. İndirdikten sonra kurulumunu gerçekleştiremiyorsanız, “Kurulum Nasıl Yapılır?” sayfasına göz atabilirsiniz.3.5.1 sürümünden sonra yeni sürüm çıktığından dolayı dosya güncellenmiştir.